5 iemesli kādēļ I`mperfekt ir perfekta dāvana aizņemtai (mūsdienīgai) sievietei

— Laura Ponomarenko

5 iemesli kādēļ I`mperfekt ir perfekta dāvana aizņemtai (mūsdienīgai) sievietei

— Laura Ponomarenko

Raksts

Publicēts: 26 oktobris, 2023

Kategorija: Iesakām

Dalies

Ir palikuši divi mēneši līdz brīdim, kad mūs visus pārņems Ziemassvētku bums – sociālos tīklus piepildīs video ar piparkūkām, Ziemassvētku eglītēm un skaistām ģimenes fotosesijām, veikali būs pilni ar simts un vienu nieciņu svētku tematikā, televīzijā reklāmas neatlaidīgi atgādinās, ka svētku laime tomēr ir dāvanās, bet galvā nemitīgi uz riņķi skanēs lipīgie Ziemassvētku džingli. Lai arī Ziemassvētki patiesi ir par kopā būšanu, bērnu smiekliem un neaizmirstamiem mirkļiem, tomēr ir taču tik jauki saņemt ar mīlestību un rūpēm gādātu dāvanu. Tomēr ir jāatzīst, ka laikmetā, kad visiem viss jau ir, sameklēt jēgpilnu un patiesi noderīgu dāvanu ir īsts izaicinājums. Uzdāvini šajos svētkos grāmatžurnālu I`mperfekt! Tā būs laba dāvana mammai, māsai, meitai, krustmātei, draudzenei, kolēģei, priekšniecei un arī sev!

Lūk, pieci iemesli, kādēļ I`mperfekt ir perfekta dāvana mūsdienīgai sievietei:

Kvalitatīvs saturs – laikmetā, kad viss ir kļuvis ātrs – ātrā mode, ātrā pārtika, ātrs un saspringts dzīves ritms –, mēs sākam ilgoties pēc kaut kā īsta un jēgpilna. Liela daļa žurnālu mums sniedz šādu “ātro” informāciju – slavenību dzīves apskatus, baumas un skandalozus notikumus. I`mperfekt ir žurnāls, kas jālasa lēni, pārdomājot katru izlasīto lapu, iedziļinoties, izzinot un baudot. Uzdāvinot grāmatžurnālu, tu uzdāvināsi aizraujošus stāstus, vērtīgu pieredzi un jaunas zināšanas.

Dāvana visam gadam – žurnāla abonements dāvanas saņēmējam liks par tevi atcerēties ne tikai dāvanas saņemšanas brīdī, bet gan visa gada garumā. Katra ceturkšņa pirmajā nedēļā tava draudzene, mamma vai kolēģe saņems jaunāko žurnāla numuru un ar smaidu sejā atcerēsies tevi.

Lasi bez steigas – vai arī tev ir gadījies, ka uz galda kaudzītē ir sakrājušies abonētie žurnāli, bet tev vienkārši nav laika tos izlasīt? It kā jau nekas traks, nekur tie žurnāli nepazudīs, kad pienāks kāds brīvs brīdis – izlasīsi. Tomēr ik nedēļu tu sajūties nedaudz vainīga, kad ieraugi pastkastē jaunāko žurnāla numuru, jo zini, ka esi iztērējusi naudu, bet žurnāls atkal ieguls plauktā. Mēs apzināmies, ka mūsdienīgai sievietei dzīve ir pilna ar pienākumiem, tādēļ dažkārt nesteidzīgi vakari pie tējas krūzes, lasot žurnālu, var šķist kā utopija. Šī iemesla dēļ mūsu žurnāls ir pielāgojies mūsdienu sieviešu dzīves ritmam un iznāk reizi ceturksnī, ļaujot mūsu lasītājām nesteidzīgi izlasīt žurnālu no vāka līdz vākam, bez satraukuma, ka jau pēc nedēļas pastkastītē iekritīs nākamais numurs. Mēs rūpīgi piemeklējam autorus un stāstus, lai 160 lappusēs ieliktu tikai vērtīgus un aizraujošus stāstus, intervijas un pieredzes, lai katra izlasītā lappuse būtu tava dārgā laika vērta. Uzdāvinot I`mperfekt, tu uzdāvināsi mierpilnus mirkļus un atelpu no ikdienas steigas.

Dāvana par izdevīgu cenu – vai zināji, ka, abonējot gadam, I`mperfekt maksā 31 EUR? Tas ir daudz izdevīgāk, nekā katru mēnesi iegādāties žurnālu tirdzniecības vietās. Ja tava mamma vai draudzene regulāri pērk I`mperfekt vai gaida, kad tu izlasīsi savu eksemplāru un iedosi viņām, I`mperfekt gada abonements būs lielisks pārsteigums. Gādājot dāvanas citiem, neaizmirsti arī par sevi – pasūti I`mperfekt gada abonementu arī sev vai dod mājienu mīļotajam cilvēkam, ka esošais abonements tuvojas beigām un rūķis zem eglītes varētu nolikt abonementu nākamajam gadam!

Izcila dāvana ceļotājiem! Ja tava draudzene mīl ceļot, I`mperfekt būs kā radīts viņai. Bieži vien lidostās, lidmašīnās un pārbraucienos sabiedriskajā transportā ir jāpavada garas stundas, un laba lasāmviela palīdzēs īsināt laiku. Tomēr mūsu pieredze rāda, ka atpakaļceļā somas un koferi piepildās ar astronomisku ātrumu, tādēļ katrs centimetrs ir no svara. I`mperfekt grāmatžurnāls neaizņem daudz vietas, bet sīkā druka un minimālais reklāmu daudzums ļauj  160 lappusēs iekļaut daudz saistošas lasāmvielas. Ja nu atpakaļceļā vietas vairs nav un žurnāls jau ir izlasīts – mierīgu sirdi to var atstāt viesnīcā, atbrīvojot vietu kādam suvenīram vai dāvanai mājiniekiem.

Līdz Ziemassvētkiem vēl ir laiks, tomēr vēlamies atgādināt, ka laikam ir viena nelāga īpašība – tas paskrien nemanot. Ja attopies 23. decembrī bez dāvanām – I`mperfekt abonementu ir iespējams iegādāties mājaslapā vien pāris sekunžu laikā! 

Dāvini sev mīļajiem cilvēkiem kopā būšanu, emocijas, pieredzi un zināšanas – uzdāvini I`mperfekt!

Abonēt iespējams ŠEIT


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 26 oktobris, 2023

Kategorija: Iesakām

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu