Iešpricē, ja gribi TUR būt kā persiks

— Dace Vulverstone

Iešpricē, ja gribi TUR būt kā persiks

— Dace Vulverstone

Raksts

Publicēts: 15 marts, 2019

Kategorija: Žurnālā

Dalies

Zināt, ar ko atšķiras vīrieši no sievietēm, neskaitot visas citas miljons totāli atšķirīgās lietas? Kad vīrietis no rīta pamostas, viņš pašauj roku un pārbauda, vai viņa debesu zvani un visa pārējā mantība vēl ir uz vietas. Tā teikt, vai kāds nelietis pa nakti nav piesavinājies. Nu, vienkārši pačamda. Vai sakārto, saliek pareizajā leņķī, drusku pakasa, nezinu, protams, ko precīzi viņi tur dara, tā ļoti ar šādiem jautājumiem sev zināmajiem džekiem nemēdzu uzmākties. Pa dienu arī reizēm jāpārbauda, jāpiešauj roka un jāpiekārto – ne jau publiski, protams. Pieļauju, ka tas viss notiek refleksu līmenī un vispār ir pilnīgi normāli. Nu, lūk, bet nezinu nevienu sievieti, kura pamostos, nožāvātos, pieceltos gājienam uz tualeti vai pēc kafijas un pa ceļam pārbaudītu, vai viņas persiks, orhideja, austere, vāvere, vai kā nu mēs daiļi savus reproduktīvos un baudas orgānus nodēvētu, vēl ir turpat, kur iepriekšējā vakarā. Es gan, jāteic, nemēdzu mosties kopā ar sievietēm, bet nav dzirdēts, ka mēs vispār par šo savu ķermeņa daļu satrauktos tik ļoti, kā to dara mūsu sugasbrāļi no Marsa. Ne mēs centimetrus mēram, ne pārāk iespringstam par konkrēto orgānu izskatu. Protams, Brazīlijas bikini vaksinga taisīšana arī man liek aizdomāties, vai gadījumā neesmu estētiski noskaņota mazohiste, bet tas tomēr drusku no citas operas. Toties mums ir savas vājības. Piemēram, krunku pētīšana no rītiem un vakaros (dažreiz arī naktīs, ja bijis tik maz prāta, ka blakus podam visu sienu esi izflīzējusi ar spoguļiem), neliela pensiju fonda izmešana par pretcelulīta krēmiem un tā vaimanāšana, ka krūtis te par mazu, te par lielu, te par nošļukušu un vispār nav kā Afrodītei, kur nu vēl kā Džolijai (lai gan visi zina, ka tās nav īstas). Īsāk sakot, mīļie vīrieši, mēs apzināmies, ka arī mums savu tarakānu diezgan.

Taču, dārgās dāmas, bezrūpīgās dienas, ko vadījām, pārāk neraizējoties par savām labia minora un labia majora jeb lielajām un mazajām kaunuma lūpām un citām sastāvdaļām, kas tām atrodas iekšpus, ārpus un blakus, ir beigušās. Izrādās, viss iet uz galu.

***

Ko tad citu man padomāt, ja pēdējā laikā reklāmās, skaistumkopšanas klīnikās un poliklīniku bukletos to vien lasu, ka intīmās ķermeņa daļas, laikam ejot, noveco tāpat kā jebkurš cita sievietes organisma mehānisms. (It kā nepietiktu jau ar redzamajām ķermeņa detaļām, kur nelietīgā kompānija Gravitācija & Co plosās bez jebkādas pieklājības.) Vistrakāk esot menopauzē, kad strauji krītas estrogēna līmenis un mazinās kolagēna veidošanās. Tāpēc šajā laikā sievietes nomokot nieze, mikrotraumas un kaunuma lūpu atrofija. Sēnītes arī biežāk varot tikt iekšā tur, kur tās neviens negaida. Gļotāda un āda intīmās zonas apvidū kļūstot sausa, savītusi, atslābstot, un tvirtums arī pagalam. Vispārējs nošļukums un posta aina, īsāk sakot. Un tas viss vēl var novest pie “subjektīva” diskomforta seksa laikā. Tā, lūk. Bet lai nemaz nesapriecājas jaunās un svaigās – nelabvēlīgas iedzimtības dēļ visas šitās nelaimes var uzkrist arī uz jūsu intīmajām vietām. Nemaz nerunājot par to, ka varbūt tavas kaunuma lūpas ir par lielu, par šķību, greizu vai vēl piedevām asimetriskas. Vai arī dzemdībās defekti sataisīti. Arī to visu varot labot ar intīmajām injekcijām.

Izlasi šo te sarakstu un nemaz vairs trallināt negribas. Vistrakākais, ka agrāk man pat prātā neienāca par ko tādu aizdomāties. Tagad pūšu un elšu, zvanu draudzenei, un nu pūšam un elšam kopā. Arī viņa par tādām kataklizmām un savas pussy apšaubāmo stāvokli līdz šim nebija iedomājusies.

Protams, varbūt esmu veca stagnāte un neaptveru globālo situācijas nopietnību, jo ikdienā diez cik nenodarbojos ar savas vulvas izpēti spogulī, kā rekomendē progresīvi orientēti sievišķības un seksualitātes apzinātības guru. Arī vienā mierā bikses valkāju, nebaidoties, ka to stakle pāršķels manu sievietes būtību, un pat nevienus vagīnu dziedāšanas kursus neesmu apmeklējusi. Kā jau teicu, varbūt esmu veca stagnāte. Tomēr drošības pēc pajautāju vīram, vai ar manām labiām viss ir kārtībā. Nu, vai nav kaut kas tur baigi sačervelējies. Mazums, tā kā neesmu liela pētniece, varbūt esmu kaut ko palaidusi garām. Tajā brīdī viņš sēž pie stūres un rezultātā neieliek ātrumā. Sasmejas un saka, lai nesatraucoties, viss man tur esot forši. Viņam patīkot. Jā, jā, tāpat kā agrāk. Ja es neticot, varam tepat meža ceļā nogriezt, viņš drošības pēc vēlreiz pārbaudīšot… Ha, ha! Kad izstāstu, no kurienes aug kājas šādam jautājumam, tikai novelk: ahā, atraduši jaunu veidu, kā naudiņu ievākt un sievietēm smadzenes čakarēt… Labi, bet tas, protams, ir viņa viedoklis. Par kuru gan es nemaz nebēdājos.

***

Taču pēc visas šīs ņemšanās un jaunās problēmas apspriešanas draudzeņu un vīna lokā (vakara kopsavilkums apmēram šāds: “Okei, viss sašļūk. Taču galvenais, lai zirnekļa tīkli nesavelkas priekšā, ja. Un ielej man vēl!”), manī uzplaukst tāds kā pētniecisks azarts un galvā dzimst doma par tēmu rakstam. Tāpēc visu to sieviešu vārdā, kuras salasījušās tādus pašus reklāmas bukletus kā es, nolemju uz vienu šādu vietu aizdoties… Nu, labi, neko špricēt gan netaisos, taču gribas dzirdēt, ko paši speciālisti saka par šo procedūru aizkadrā.

Uzreiz gan jānoskaidro viena lieta. Šajā rakstā runa ir nevis par tām intīmajām procedūrām, kur izmanto lāzeru, lai risinātu medicīniska rakstura problēmas, bet gan hialuronskābi saturošām injekcijām. Vienkāršoti sakot, tāpat kā sašļukumus var uzpildīt augšā jeb sejā, pēc līdzīga principa tas notiek arī apakšā. Un tad viss būšot smuks un apetelīgs, un arī seksa prieciņi kļūšot izteiktāki. Īsāk sakot, īsta debesu manna. Piedevām pildviela esot dabiska un palēnām no organisma izvadoties.

Pierakstos pie ginekoloģes, kura veic arī intīmās injekcijas.

Mūsu tikšanos īsumā varētu aprakstīt apmēram šādi.

– Labdien!

– Labdien!

Seko medicīniska rakstura jautājumi, lai saprastu, kas es vispār par kadru.

– Jūs interesējaties par hialuronskābes injekcijām, vai ne? Vai ir kādas sūdzības?

– Nē.

– Diskomforts seksa laikā?

– Nē.

– Labi, tad ejam, ģērbieties nost, paskatīsimies, kas jums tur ir.

Saprotu, ka šajā brīdī es varētu līdzināties kādai mazliet sagruzītai mājsaimniecei, kura dzīvo ar bērniem pa māju, bet vīram darbā uzradusies smuka sekretāre…


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 15 marts, 2019

Kategorija: Žurnālā

Visu rakstu lasiet žurnālā Imperfekt

Pavasaris 2019

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu