Man šodien galva sāp

— Jolanta Sēnele

Man šodien galva sāp

— Jolanta Sēnele

Raksts

Publicēts: 10 augusts, 2018

Kategorija: Par visu ko

Dalies

Jaunākā pašbilžu poza, kas piedevām it kā esot arī glaimojoša. 

Nav ideju, kā sevi vēl nobildēt? Migrēnpoza, kā to sarkastiski iesaukuši sociālo mediju novērotāji, ir viens no jaunākajiem pienesums pašiņu (pašbilžu) pozu jūrā. Protams, ar īsto migrēnu tai maz sakara, kā to zinās teikt jebkurš, kas kaut reizi dzīvē ir piedzīvojis šīs ellīgās galvassāpes.

Atšķirībā no citām instagramiešpozām, šī ir idiotiski vienkārša un nekādu akrobātisku izveicību vai īpašas fiziskās dotības nepieprasīs: tev ir vienkārši viegli jāpiespiež pirkstu gali vai pat plauksta pie deniņiem, galvas sānu daļas vai pieres tā, lai tas atgādinātu teatrālu “man šodien galva sāp” žestu (nezinu gan, kādēļ to sauc par selfiju, jo skaidri redzams, ka bieži vien pats sevi šādā pozā nemaz nevar uzņemt, ja vien tev nav kāda slepenā trešā roka vai vismaz taimeris. Bet varbūt esmu atpalikusi.) Kā zina teikt šīs pozas aizsācēja, zvaigžņu grima māksliniece no Ņujorkas Nama Vo (Nam Vo), šī poza darbojas kā tāds īslaicīgs facelift: uzacis automātiski pacelsies augstāk un vaigu kauli izcelsies vairāk. Bet Vo teic, ka viņa šo pozu mīl arī tāpēc, ka “tavu roku skaistums ierāmē seju un piešķir tai vairāk struktūras.” 

Foto: Nam Vo, #namvo, Instagram

Lai vai ko tas nozīmētu, acīmredzami migrēnpoza labi der arī manikīra izrādīšanai. Šādā pozā Instagram parādījušās arī tādas zvaigznes kā Bejonsē, Džidži Hadida (Gigi Hadid) un Kendela Džennere (Kendal Jenner). Nav svarīgi, ja pēdējie vārdi tev neko neizsaka, „svarīgi”, ka tagad ir kāda variācija par tēmu „pīle, Bembijs un ietupiens” (nezinātājiem: tās visas ir instagramiešu fotopozas). Īsāk sakot, ja tev tiešām nav nekā labāka, ko darīt piektdienas vakarā, vari atrādīt gan „vairāk strukturētu seju”, gan savu smuko manikīru.

Lūk, viņas jau to dara:

https://www.instagram.com/p/BkamR2aHRHo/?taken-by=namvo

https://www.instagram.com/p/BkQNufSn1Vm/?taken-by=bellahadid

https://www.instagram.com/p/Bhxp3dgAPaW/?taken-by=kendalljenner

https://www.instagram.com/p/BjoHNnZARKv/?utm_source=ig_embed

https://www.thesun.co.uk/fabulous/6659319/migraine-pose-latest-bizarre-instagram-trend-kylie-jenner-beyonce/

Foto - Shutterstock


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 10 augusts, 2018

Kategorija: Par visu ko

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu