Parīzes bezdelīgas

— Dana Sinkeviča

Parīzes bezdelīgas

— Dana Sinkeviča

Raksts

Publicēts: 02 oktobris, 2017

Kategorija: Par visu ko

Dalies

“Terakota, debeszilais un... caurules, “ - lūk, kādas tendenču  bezdelīgas  Imperfekt novēroja Parīzē, kurp devāmies uz vienu no lielākajām dizaina, interjera un mājlietu izstādēm Maison&Objet, lai noskaidrotu, kas tad tagad modē un ko pārvest mājās savam interneta veikalam www.imperfekt.com.

Ja jums nepatīk pārāk strauja dekorāciju maiņa, labā ziņa ir tā, ka lielos vilcienos krasas izmaiņas nav vērojamas ne krāsu, ne formu, ne materiālu ziņā.  Neviens nav pasludinājis par sezonas krāsu, teiksim, elektrozaļo vai bārbijrozā. Drīzāk turpinām ieslīgt nomierinošu krāsu patīkamajā komfortā: tāpat kā 2017. gadā, arī 2018. gada kolekcijās ir daudz  dažādu pasteļtoņu un tā sauktie “dusty” dūmakainie toņi.  Joprojām svarīgs komforts, funkcionalitāte un dabīgie materiāli. Interjera dizaina priekšmetos, kā arī mēbelēs un traukos saglabājas dažādu metālu klātbūtne – nopulēts misiņš un varš, arī varš ar melno apdari.

Krāsa – terakota

2018. gada kolekcijās vērojama terakota krāsu palete - no pūdera rozā līdz dziļi sarkanajam, viegli pieskaroties ķieģeļa dažādajām tonalitātēm un neaizmirstot par dzeltenbrūni sarkano. Šī krāsu skala interjerā ienes maigu un mīlīgu  noskaņu.

Taču var just, ka notiek arī atgriešanās pie spēcīgajām pamatkrāsām – zila, sarkana, dzeltena.

Savukārt par īpaši modīgu krāsu tieši šobrīd tiek atdzīta debesszilā.

Bloomingville


Forma – arka
Arkas formas ieguvuši gan skapji un plaukti, gan krēsli un spoguļgaldi. Mazliet neparasti un mazliet riskanti, bet – kāpēc gan ne?


Bloomingville

Stellar Works “Blink Vanity”


Elements -  elegantas caurules 
Mēbeļu, arī dažādu gaismekļu dizainā un konstrukcijās tiek izmantoti cauruļu risinājumi, tādā veidā panākot vieglumu un rotaļīgumu.

Lampa “ Wander Light” (brīnumu gaisma), 2017

Jonas Wagell Design & Architecture / JWDA


Materiāls - akmens

Baltā marmora dominēšana dizainā ir pagātne. Šobrīd uzvaras gājienu sākuši krāsainie akmeņi.  Dīvānu malas, paroči, zemie galdiņi un citas mēbeles iekrāsojas sarkanu un zaļu toņu marmorā. Savukārt daži dizaineri un īpaši lieli akmens fani aizsākuši teju vai jaunu kustību – marmora dzīslojuma imitācijas dažādos materiālos, piemēra, stiklā (galda virsmās, kājās), gaismas objektos, mēbeļu apdarē un dažādos dizaina priekšmetos. 

VALHALLA svečturis “Trīskāršā marmora uguns” 


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 02 oktobris, 2017

Kategorija: Par visu ko

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu