I'mperfekt

1. meistarklase "Grima pamati"

Produkta kods: MEIST203

€ 35.00

Nosaukums
Grima pamati
Vadītājs
Ieva Ivanova, stiliste un grima otu pavēlniece, arī fotogrāfa labā roka fotosesijās, Ieva: "Pirmo reizi grima otas es savās rokās turēju apmēram pirms 15 gadiem. Kopš tā laika grims, stils un viss, kas ar to saistīts, kļuva ne tikai par manu hobiju, bet arī profesiju un dzīvesveidu".
Datums
14.oktobris
Laiks
Dienas grupa: 13:00-15:30
Vakara grupa: 18:00 - 20:30
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23


Cena
35 EUR
Žurnāla "I'mperfekt" gada abonentiem atlaide 10 %, ievadot atlaides kodu.
Nepieciešamie materiāli
Ieteicams ņemt līdzi savu kosmētiku, kuru jau lieto - skropstu tušu, acu ēnas, lūpu krāsu u.c. Būs iespēja arī izmēģināt mūsu piedāvātos produktus.

Skaistums ir viens no sievietes slepenajiem ieročiem, un grims ir neatņemama tā sastāvdaļa. Labā ziņa ir tā, ka kosmētikas maciņam nav jābūt milzīgam. Tajā ir jābūt dažiem svarīgiem produktiem, galvenais ir zināt, kā tos pareizi izmantot. Grima meistarklase ir lieliska iespēja nostiprināt, atjaunot un pilnveidot savas zināšanas šajā jomā. Nekas nav sarežģīti, ja zini, ko un kā darīt.
Uz meistarklasi ieteicams ņemt līdzi savu kosmētiku, kuru jau lieto – skropstu tušu, acu ēnas, lūpu krāsu u.c. Būs iespēja arī izmēģināt mūsu piedāvātos produktus.


Meistarklases plāns:

  • Viss par pamata uzklāšanu – produkti, tehnikas, materiāli.
  • Viss par grima bāzēm, to nepieciešamību un dažādību.
  • Korektori, konsīleri – to uzklāšana, pareizā toņa izvēle.
  • Dažādi tonālie, BB, CC krēmi.
  • Pūderi – birstošie, kompaktie.
  • Sejas ovāla korekcija, konstruēšana.
  • Strobings (sejas izgaismošana).
  • Vaigu sārtuma izvēle un pareiza uzklāšana.

Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt viesistabas noteikumus.€ 35.00

IZPĀRDOTS

€ 35.00


Hmm..., izpārdots? Iespējams, lieta vēl pieejama mūsu veikalā Ģertrūdes ielā 23. Tālrunis 20214277.

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.