I'mperfekt

2. "Dabas ritmi un to ietekme uz cilvēka organismu" ar Ingu Pūci

Produkta kods: MEIST37

€ 35.00

Nosaukums
"Dabas ritmi un to ietekme uz cilvēka organismu" 2. cikla nodarbība ar uztura speciālisti Ingu Pūci
Vadītājs
Dr. Inga Pūce, veselīga uztura eksperte ar 22 gadu pieredzi veselīgas svara korekcijas jautājumos. Inga ir arī “Figūras Draugi” grupu vadītāja, kurā, vienkārši un saprotami skaidrojot tievēšanas procesu, palīdzējusi neskaitāmiem cilvēkiem sasniegt mērķi un uzlabot dzīves kvalitāti.
Datums
4. jūlijs
Laiks
18:00 - 20:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Katrs no mums grib justies labi savā ķermenī, tomēr nereti tas nākas ļoti grūti. It kā tik labvēlīgās diētas īsti nesniedz rezultātus, turklāt pilnībā sabojā garastāvokli un pašsajūtu. Ir svarīgi izprast savu organismu un ar ēšanu saistītus procesus, tikai tad iespējams ēst gudri un sasniegt kārotos rezultātus.

Vielmaiņas process, kas ietver sevī pārtikas gremošanu, ir pakļauts diennakts ritmam, kur galveno lomu spēlē uguns elements, kā saules enerģijas izpausme. Ir svarīgi – ko, kad un kā tu ēd, jo tikai tā iespējams iegūt slaidu un veselu ķermeni komplektā ar labu garastāvokli ilgtermiņā.

Nodarbībā “Dabas ritmi un to ietekme uz cilvēka organismu” apgūsim labas gremošanas pamatprincipus saskaņā ar diennakts ritmu un gadalaiku. Uzzināsim par to, kas ir izsalkuma – sāta skala un kā tā mums var palīdzēt ēst gudri. Apgūsim, kā harmoniski kombinēt produktus, lai pietuvotos mērķim - slaidam un veselam ķermeni.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 35.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.