I'mperfekt

5 nodarbību ZIEMAS cikls meitenēm “Jauns gads - jauna es!”

Produkta kods: MEIST95

€ 127.20

€ 159.00

Nosaukums
5 nodarbību ZIEMAS cikls meitenēm “Jauns gads - jauna es!”
Nodarbības vada
Iesāc gadu apņēmīgi un iegūsti neaizmirstamu pieredzi un zināšanas kopā ar stilisti Ievu Ivanovu, modeli Māru Sleju, uztura speciālisti Kseniju Andrijanovu un citiem mūsu pasniedzējiem.
Datums
  • 1. nodarbība – 28. janvāris
  • 2. nodarbība – 4. februāris
  • 3. nodarbība – 11. februāris
  • 4. nodarbība - 18. februāris
  • 5. nodarbība - 25. februāris
Laiks
16:00 – 17:30
Vieta
I’MPERFEKT viesistaba –
Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Dalībnieces
Meitenes vecumā no 11 līdz 15 gadiem

Mēs skaisti esam pavadījuši 2019. gadu gan “I’mperfekt” nometnēs, gan citās mūsu radošajās meistarklasēs, tādēļ tikpat aizraujoši un skaisti vēlamies iesākt Jauno 2020. gadu! Ar jauniem izaicinājumiem, domām par saviem mērķiem un iecerēm, tādēļ mēs piedāvājām meitenēm šo gada sākumu pavadīt iedvesmas pilnās  nodarbībās, ik nedēļu tiekoties pie mums mājīgajā “I’mperfekt” viesistabā.

Ziemas cikla ietvaros ar meitenēm runāsim un darbosimies galvenokārt par pašapziņu un sevis pasniegšanu. Iemīlēt sevi un saprast, ka patiesi katrā no mums ir savs spēks un jauns gads ir iespēja spert soli pretim jauniem izaicinājumiem un iedvesmas pilniem veidiem kā būt vislabākajai sevis versijai!

 Praktiski darbosimies nodarbībās, kur apgūsim visu to, kas mums šajā posmā svarīgs –  skaistums, mode, uzturs un pašapziņa. Kopumā  kā rūpēties par savu iekšējo un ārējo skaistumu. Neaizmirstot, ka visa pamatā ir veselīgs ķermenis un prāts. 

Nodarbību plāns: 

  • 28.01. Nodarbība ar modeli Māru Sleju “Mans dabīgais skaistums”. Šajā meistarklasē Māra pavisam atklāti dalīsies pieredzē un savos ieteikumos par dabīgo skaistumu, modes aizkulisēm, fotošopu un tā ietekmi uz mūsu ikdienas dzīvi un sajūtām.
  • 04.02. Nodarbība ar stilisti Ievu Ivanovu “Kas jauns 2020. gada modē?” Kas modē 2020. gadā? Kā saģērbties stilīgi, dodoties uz skolu? Ieva pastāstīs, kas šogad trendīgs, palīdzēs Tev saprast, kā vienkārši un ērti sakombinēt apģērbu uz skolu vai kādu saviesīgu pasākumu. Iemācīs, kā izmantot aksesuārus savā ikdienas stilā, un palīdzēs atrast savu īpašo stila odziņu!
  • 11.02. Nodarbība ar stilisti Ievu Ivanovu “Mazā grima ABC”. Grima meistarklasē Ieva iemācīs make-up pamatus, lai katra no mums saprastu kā rūpēties par savu sejas ādu,  kā to pareizi kopt ikdienā. Iemācīs lietot piemērotas otiņas un, protams, dos arī īpašus padomus kā izcelt tieši savu dabīgo skaistumu! Droši var ņemt līdzi savu kosmētiku un Ieva Tev dos padomus kā ar to pareizi rīkoties.
  • 18.02. Nodarbība ar kvalificētu uztura speciālisti Kseniju Andrijanova “Veselīgs uzturs un tā izaicinājumi”. Šajā nodarbībā iepazīsies ar jēdzienu “veselīgs uzturs”, tā mūsdienu izpratni, kā arī sociālo tīklu ietekmi uz izpratnes veidošanu par veselīgu uzturu un kritisko domāšanu, ieviešot jaunus uztura paradumus.
  • 25.02. Nodarbība ar I'mperfekt sociālo tīklu eksperti Agati Annu Grebži un I'mperfekt Meitene redaktori Lauru Lauzinieci “Par sociālajiem medijiem”. Šajā nodarbībā runāsim par to, kā pasargāt sevi no sociālo mediju ietekmes, kā saglabāt savu es un nepakļauties dažādu aplikāciju varai (saglabājot un novērtējos savu unikālo būtību). Kā

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 127.20

€ 159.00

PIEVIENOT GROZAM

€ 127.20


€ 159.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.