I'mperfekt

Ādas skiču burtnīcu meistarklase

Produkta kods: MEIST27

€ 60.00

Nosaukums
Ādas skiču burtnīcu meistarklase ar Lotte's Papery 
Vadītājs
Liene Ligere, papīrlietu zīmola Lotte's Papery dibinātāja
Datums
31.oktobris
Laiks
18:00 - 21:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba, Ģertrūdes ielā 23, Rīgā

Mūsu skrienošajā ikdienā reizēm tomēr gribas atslābt no ikdienas digitalizācijas.Un tad sirds aicina atgriezties pie pamatiem - pie kā  taustāma un paliekoša.

“Lotte’s Papery” nodarbības ietvaros piedāvāsim savām rokām izgatavot ādas pierakstu kladi, kuru varēsi lietot, ja ne gluži mūžīgi, tad ilgi gan. Vai arī uzdāvināt kādam īpašam cilvēkam. Jo, kas gan var būt vērtīgāks par paša rokām un ar mīlestību gatavotu, stilīgu un arī praktiski noderīgu lietu?

Nodarbības beigās varēsi arī sevis izveidoto piezīmju bloknotu padarīt pavisam īpašu, personalizējot to ar iniciāļiem vai vārdu.

Pat ja neesi ar rokdarbiem uz tu, neļauj tam sevi atturēt, jo vairāk fokusēsimies uz radīšanas procesu, ne uz sarežģītiem trikiem.

 Arī sunīte Lotte būs, un, viegli snaužot, ne pārāk modri visu uzmanīs no sava stūrīša. Baudīsim procesu, labu vīnu un patīkamu sabiedrību.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 60.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.