I'mperfekt

Aproce "Ērglis"

Produkta kods: IMPROT25

€ 59.00

Šī askētiski elegantā aproce ir ne tikai stilīgs un interesants akcents kopējā tēlā, tā atklāj un spēcina arī nēsātāja būtību savas simboliskās nozīmes dēļ.

Mitoloģiski ērglis ir augstākā debesu, karotāju un visu redzošo Saules dievu emblēma, kas spēcina nēsātāja majestātiskumu, drosmi un sniedz iedvesmu. Tas ir arī uzvaras un valdīšanas simbols, kas apvieno sevī spēku un ātrumu. Šī ir izteikti vīrišķīga zīme. Ērglis iemieso sevī bezgalīgu brīvību kā garā, tā rīcībā.

Ar šo aproci vēlamies iedvesmot to nēsātāju dzīvot dzīvi atbrīvoti un būt pārliecinātam. Tā būs arī lieliska dāvana ar nozīmi un jēgu.

Starp citu, šīs aproces labi piestāv arī sievietēm. Jo vai tad arī mēs nevaram būt savas dzīves karalienes, lauvenes vai brīvas kā ērglis mākoņos?

Vēl aproces ir kā radītas pāriem. Tu – mans lauva un es – tava karaliene...

Zīmējuma autori: Andželīna Gavrileja un Krišjānis Gorbunovs 

Dizains: Rasma Pušpure


Detaļas

Materiāls:

dabīga āda, augstākās kvalitātes sudrabs

Izmērs:

aproce – 25 cm, sudraba detaļai – 2cm

Dizains:

gravējums

Svars:

10g


€ 59.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.