I'mperfekt

"Bīstamā mājsēdniece" 10 imperfektas dienas

Produkta kods: MEIST225

€ 29.00

Tas nav meistarklašu cikls, tas ir ceļš uz priecīgāku smaidu tavā spogulī.

Laiks: 21. līdz 30.aprīlis.

Šis būs tava prāta, ķermeņa, dvēseles un pašapziņas 10 imperfektu dienu ceļojums. Katru rītu e-pastā tev pienāks īpaša I’mperfekt vēstule ar skatāmgabalu, lasāmgabalu, klausāmgabalu un vēl citiem iedvesmojošiem brīnumiem.

Katru dienu sev piemērotā laikā varēsi noklausīties un līdzdarboties skaistumkopšanas, fitnesa, uztura, psihoterapijas, vīna, mākslas, jogas un citu speciālistu īpaši šim ciklam sagatavotu lekciju vai meistarklasi. Un katru dienu piedāvāsim tev paveikt konkrētu uzdevumu, kuru atradīsi iesūtītajā vēstulē.

Ķersimies klāt ne vien šaubām galvā, bet arī ledusskapja saturam, samenedžēsim mēneša budžetu tā, lai trīs dienas pirms algas nepārvēršas par piespiedu rīsu diētu, izpētīsim katra savu seju un iemācīsimies, kā par to parūpēties, atļausimies kaut uz brīdi kļūt par māksliniecēm, kļūsim par vīna ekspertēm, un visbeidzot iemācīsimies arī pareizi elpot un pa īstam bez sirdsapziņas pārmetumiem atpūsties.

Kopā ar mums būs: psiholoģe Marija Ābeltiņa, vīnzinis Jānis Volkinšteins, uztura speciāliste Ksenija Andrijanova, stiliste Ieva Ivanova, māksliniece Baiba Feoktistova, fitnesa trenere Inese Ļubinska, elpošanas tehniku pārzinātāja Inguna Dolgā un citas iedvesmojošas personības.

Imperfekti perfekti samainīsim savu domāšanu pavisam jaunā virzienā un ciklu noslēgsim ar kopīgu online tikšanos brīvā “parunāsim par dzīvi” atmosfērā.

Tiekamies jau pavisam drīz desmit dienu ceļojumā “Bīstamā mājsēdniece”!

Sīkāka informācija zvanot: 20214277 vai rakstot uz e-pastu: hello@imperfekt.com.

Ilustrācija: Krista Miltiņa€ 29.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.