I'mperfekt

Dabiska grima noslēpumi Tev un draudzenei

Produkta kods: MEIST30

€ 70.00

Nosaukums: Dabiska grima noslēpumi Tev un draudzeinei
Vadītāja: Ieva Ivanova, stiliste un grima otu pavēlniece, arī fotogrāfa labā roka fotosesijās. Tīra rīdziniece ar mīlestību pret darbu, nepacietīgi gaida ikvienu tikšanos ar brīnišķīgiem cilvēkiem, interviju varoņiem. Ikkatra Ievas darba diena ir piedzīvojumu un interesantu nejaušību pilna. 
Datums: 2019. gada 24. maijs
Laiks: 17.30-20:00
Vieta: IMPERFEKT viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23


Iedrošini mammu, draudzeni, māsu vai citu sev mīļu cilvēku kopā izmēģināt dekoratīvās kosmētikas jaunumus, apgūt dažus īpašos  make - up  trikus un citus laba izskata noslēpumus. Nodarbību sāksim ar vieglu un vienkāršu dienas grimu, ko transformēsim vakaram piemērotā, svinīgākā.

Vecuma ierobežojumu nav. Katrai individuāli piemeklēsim labākos produktus un tehniku.
Dalībnieces aicinātas ņemt līdzi arī savu dekoratīvo kosmētiku.

Cena 70 eur diviem cilvēkiem kopā.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 70.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.