I'mperfekt

Meistarklase "Bezgrēka saldumi labam garastāvoklim"

Produkta kods: MEIST25

€ 35.00

Nosaukums
Bezgrēka saldumi - brokastīm, launagam un labam garstāvoklim
Vadītājs
Guna Bīlande, dzīves baudītāja, uzņēmēja, mamma, uztura speciāliste un veselīgā dzīves veida fane, kura pāris reizes gadā dodas ceļot, lai izvēdināt galvu, nomainītu ikdienas dekorācijas un izgaršotu ko jaunu.
Datums
15. maijs
Laiks
18:00 - 19:30
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Nepieciešamie materiāli
Produkti un meistarklasei nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

Nodarbības laikā kopīgi gatavosim saldumus, kas ir absolūtas grēku atlaišanas  cienīgi, bet lieliski palutina garšas kārpiņas. Nodarbības mērķis: iemācīties veselīgo un organismam nepieciešamo produktu pārvēršanu garšīgos un baudāmos našķos. .

Jāspēj nokoordinēt nazis un iespraust blenderis rozetē. Nekāda cita veida iepriekšēja dzīves pieredze nav obligāta. Minētās prasmes var būt iegūtas arī citās līdzvērtīgās kaskadieru cienīgās aktivitātēs.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 35.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.