I'mperfekt

Meistarklase "Kā strādāt mazāk un dzīvot labāk?"

Produkta kods: MEIST24

€ 40.00

Nosaukums
Kā strādāt mazāk un dzīvot labāk?
Vadītājs
Laura Arnicāne, bloga “Seek the Simple” autore
Datums
28. maijs
Laiks
18:30 - 20:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Mūsdienu straujais dzīves ritms dažkārt varētu sākt šķist pārāk ātrs, tas neļauj atslābināties un vienkārši justies laimīgam. Daļa cilvēku savas dienas vada stresā un bieži pat nepatikā pret darbu. Daļa pārstrādājas, līdz “baltajām pelītēm”, bet kādi citi garlaikojas sociālajos tīklos un gaida savu lielo dzīves iespēju. Taču atrast līdzsvaru starp darbu un brīvo laiku ir iespējams. Neticēsi, bet ir arī cilvēki, kas pat darbu vairs nesauc par darbu. Lekcija iedvesmos dzīves pārmaiņām, mudinās izlekt no trakā vāveres riteņa, iemācīs atvilkt elpu arī otrdienas pēcpusdienā un atklās, kā attīstīt ieradumu “būt mierā”.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 40.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.