I'mperfekt

Meistarklase "Svaigo maltīšu diena - raw/svaigais ēdiens"

Produkta kods: MEIST26

€ 35.00

Nosaukums
Svaigo maltīšu diena - brokastu, pusdienu un vakariņu raw/svaigais ēdiens
Vadītājs
Guna Bīlande, dzīves baudītāja, uzņēmēja, mamma, uztura speciāliste un veselīgā dzīves veida fane, kura pāris reizes gadā dodas ceļot, lai izvēdināt galvu, nomainītu ikdienas dekorācijas un izgaršotu ko jaunu.
Datums
5. jūnijs
Laiks
18:00 - 19:30
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Nepieciešamie materiāli
Visi nodarbībai vajadzīgie produkti un materiāli tiks nodrošināti.

Nodarbības laikā gatavosim nu jau mītiem apvīto čia pudiņu, izslavētās cukini nūdeles ar svaigo pesto un Andalūzijas šķidros salātus jeb, citiem vārdiem- gaspačo.

Jāspēj nokoordinēt nazis un iespraust blenderis rozetē. Nekāda cita veida iepriekšēja dzīves pieredze nav obligāta. Minētās prasmes var būt iegūtas arī citās līdzvērtīgās kaskadieru cienīgās aktivitātēs. Šī būs lieliska iespēja ar svaigēšanas gudrībām iepazīties arī tiem, kuri par to iepriekš neko daudz nav zinājuši.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 35.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.