I'mperfekt

Nodarbību cikls rudenī "Kolāžas ar Lindu Gobetu

Produkta kods: MEIST32

€ 135.00

Nosaukums: Nodarbību cikls "Kolāžas ar Lindu Gobetu"
Vadītājs: Linda Gobeta, grafikas dizainere un ilustratore
Datums: no 4. līdz 18. septembrim
Vieta: I'MPERFEKT Viesistabā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Kolāžu veidošana ir burvīga radoša nodarbe, kurā baudāms  gan process, gan rezultāts - tiek radīts unikāls, rāmīti ieliekams mākslas darbs. Kolāžu veidošanu var nodēvēt arī par radošu meditāciju, kas dod iespēju izpausties mūsu  iekšēji spontanitātei.

Nodarbību laikā ļausimies radīšanas procesam un būsim 100% šeit un tagad.. Linda iepazīstinās ar kolāžas veidošanas tehnikām un paņēmieniem un izstāstīs, kā tos pielietot praksē. Iegūtās zināšanas varēsi  uzreiz arī pielietot praktiski, bet labāko  darbu varēsi uz vietas ierāmēt.

Apguvusi dažādas mākslas tehnikas pie pasaulē atpazīstamā angļu mākslinieka Roda Džatkinsa (Rod Judkins), Linda tic, ka katrs no mums ir radošs, lai vai kā arī pašam reizēm liktos.

Nodarbību plāns:

  • 4. septembris. Modes kolāžas darbnīca.

Caur modes kolāžām mēs komunicējam sajūtas un noskaņas. Katra izvēlētā detaļa palīdz mums to sajust - modeļu pozas, krāsu izvēle, līnijas biezums, papīrs, tekstūra utt. Arī mēs darbnīcas laikā miksēsim medijus - melnbaltas un krāsainas bildes, plēsīsim un griezīsim papīrus, šļakstīsim krāsas.. Šī darbnīca piemērota visiem, kuriem patīk mode, sērfošana “Pinterest” jūrā  un ik pa laikam paņemt rokā šķēres un pagraizīt žurnālus.

  • 11. septembris. Anrī Matisa kolāžas.

Anrī Matiss (Henri Matisse) ir viens no spožākajiem 20. gadsimta modernisma māksliniekiem, kurš iedvesmojis daudzas radošās personības -  grafiskos dizainerus, ilustratorus, interjera dizainerus un arhitektus. Šajā nodarbībā Linda iepazīstinās ar Anrī Matisa slavenākajiem darbiem un paņēmieniem, kā veidot kolāžas Anrī Matisa stilistikā. Nodarbības laikā arī paši radīsim savus unikālos rakstus un formas, kurus apvienosim skaistās kolāžas kompozīcijās. Šī darbnīca piemērota visiem, kuriem patīk abstraktas formas, krāsas un raksti.

  • 18. septembris. Minimālisma stila kolāžas.

Minimālas, bet tajā pašā laikā vizuāli iespaidīgas kolāžas sevī ietver kontrastus, formas, elementus, kas mijiedarbojoties neprasa neko vairāk.

Linda iepazīstinās ar savā ziņā vienkāršu, bet rūpīgi pardomātu kolāžu izgatavošanu.  Aplūkosim iedvesmojošus piemērus, tehnikas un paņēmienus, kā, piemēram, izmantojot vienu bildi, radīt noteiktu vai divas savstarpēji pretējas sajūtas, un tās "sapīt" vienā.. Šī darbnīca patiks visiem, kurus uzrunā neordināras kompozīcijas, skatupunkti, kontrasti tekstūrās un sajūtās.  

Visi nepieciešamie materiāli - šķēres, līme, īpaši piemeklēti papīri, izdrukas, kā arī rāmis nodarbībā izveidotā darba ierāmēšanai - iekļauti cenā.

Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos. 

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt viesistabas noteikumus.

€ 135.00

PIEVIENOT GROZAM

€ 135.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.