1.nodarbība "Sabalansēta uztura pamatnoteikumi" ar Ingu Pūci

— Inga Pūce

1.nodarbība "Sabalansēta uztura pamatnoteikumi" ar Ingu Pūci

— Inga Pūce

Raksts

Publicēts: 20 mai, 2019

Kategorija: Uzturs

Dalies

Katrs no mums grib justies labi savā ķermenī, tomēr nereti tas nākas ļoti grūti. It kā tik labvēlīgās diētas īsti nesniedz rezultātus, turklāt pilnībā sabojā garastāvokli un pašsajūtu. Ir svarīgi izprast savu organismu un ar ēšanu saistītus procesus, tikai tad iespējams ēst gudri un sasniegt kārotos rezultātus.

Veselīga ēšana un svara zaudēšana, dzīvojot mājās, varētu likties vienkārša. Tomēr lielākajai daļai cilvēku dzīve norit ārpus mājām – darbā, mācībās, vaļaspriekos vai citur. Ko darīt, ja vienīgais pieejamais ēdiens nebūt nav veselīgākais, nemaz nerunājot par kaloriju skaitīšanu un produkta sastāvdaļu svēršanu uz svariņiem, lai tās aprēķinātu?

Nodarbībā “Sabalansēta uztura pamatnoteikumi” uzzināsim par sabalansētu uzturu, balstoties piramīdas vai šķīvja principos. Izzināsim nepieciešamās uzturvielas pie dažādām dzīves situācijām un mācīsimies ēst gudri, analizējot kaloriju blīvumu un kuņģa piepildīju. Tieši ēšana ar izpratni, ko un kāpēc tu ēd, kas nepieciešams tavam organismam un kāpēc, palīdz sasniegt rezultātu, neatkarīgi vai tā ir svara zaudēšana vai pašsajūtas uzlabošana. Uzmanība tiks pievērsta arī liekā svara izraisītām saslimšanas un veidiem, kā no tā izvairīties. Runāsim par to, kā iespējams samazināt svaru gan ar diētas palīdzību, gan vienkārši ēdot veselīgi.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos. 
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt Viesistabas noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 20 mai, 2019

Kategorija: Uzturs

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu