Fotostūra iekārtošana un dekoru darbnīca

— Iveta Kokmane

Fotostūra iekārtošana un dekoru darbnīca

— Iveta Kokmane

Raksts

Publicēts: 20 mai, 2019

Kategorija: Māksla

Dalies

Lai ikvienas svinības padarītu vēl krāšņākas un piešķirtu tām īpašu gaisotni, vērts padomāt par dekorācijām. Dekoratore un Dekomeistars.lv vadītāja Iveta Kokmane palīdzēs izdomāt, kā vislabāk saplānot svētku norisi. Nodarbībās gūsiet ieskatu svētku dienas organizatoriskajās niansēs, jaunas idejas tieši saviem svētkiem, kā arī apgūsiet pašu dekorēšanas mākslu.

Fotostūris ir lieliska ideja jebkuram pasākumam, lai iemūžinātu skaistākos mirkļus un smaidīgos viesus. Tāpēc vērts apgūt dažus dekorēšanas “knifus”, kas padarīs šo īpašo stūrīti vēl īpašāku.Ivetas Kokmanes praktiskajā nodarbībā būs iespēja iepazīties ar dekorēšanas mākslas noslēpumiem un izmēģināt arī savus spēkus. Iveta sniegs iedvesmojošus padomus fotostūra iekārtošanai, palīdzēs izdomāt, kā veidot kompozīciju, demonstrēs dažādus foto vietu piemērus, pastāstīs, kur sarūpēt materiālus un dekorācijas. Un pastāstīs arī, ar kādiem tēriņiem jārēķinās. Nodarbības laikā dalībnieki paši izgatavos dekoratīvus ziedus un, lai praktizētos, visi kopā iekārtos fotostūri I’mperfekt viesistabā.

Nodarbības noderēs kā jaunajiem pāriem, kas plāno kāzas, tā jebkuram, kas plāno svinēt lielus vai mazus svētkus un vēlas to darīt ar vērienu un bez ierastā plānošanas stresa.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 20 mai, 2019

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu