3 nodarbību cikls ar uztura speciālisti Ingu Pūci

— Inga Pūce

3 nodarbību cikls ar uztura speciālisti Ingu Pūci

— Inga Pūce

Raksts

Publicēts: 20 mai, 2019

Kategorija: Uzturs

Dalies

Katrs no mums grib justies labi savā ķermenī, tomēr nereti tas nākas ļoti grūti. It kā tik labvēlīgās diētas īsti nesniedz rezultātus, turklāt pilnībā sabojā garastāvokli un pašsajūtu. Ir svarīgi izprast savu organismu un ar ēšanu saistītus procesus, tikai tad iespējams ēst gudri un sasniegt kārotos rezultātus.

Uz nodarbībām aicināti visi, kas vēlas justies labi un ne tikai uzlabot formu, bet iegūt arī labu garastāvokli un pašsajūtu ilgtermiņā. Tās būs noderīgas ikvienam, kas vēlas paplašināt redzesloku, apgūstot veselīgas ēšanas pamatprincipus.

Nodarbību cikls sniegs konceptuālu izpratni par veselīgu ēšanu, kas balstīta sabalansēta uztura pamatnoteikumos. Uzzinot par nepieciešamajām uzturvielām, kā arī izzinot dabas ritmus, kas ietekmē organismu, iespējams izprast ķermeni un ēst gudrāk un ar izpratni. Uztura speciāliste runās par tādām svarīgām tēmām kā nepieciešamās uzturvielas dažādās dzīves situācijās, liekā svara izraisītas saslimšanas, kā arī tā samazināšanas iespējas. Tiks analizēts diennakts ritms un gadalaiki saskaņā ar gremošanas pamatprincipiem, uzzināsim par izsalkuma - sāta skalu un mācīsimies par harmonisku produktu kombinēšanu, lai sasniegtu slaidu un veselu ķermeni. Katram ir savs individuāls gremošanas tips, tāpēc svarīgi ir izvēlēties sev atbilstošu ēdienu, savukārt tajā noderēs Ajūrvedas principi veselīgai ēšanai.

Nodarbību plāns:

  • 27. jūnijs - 1.nodarbība “Sabalansēta uztura pamatnoteikumi”. Uzzināsim par sabalansētu uzturu, balstoties piramīdas vai šķīvja principos. Izzināsim nepieciešamās uzturvielas pie dažādām dzīves situācijām un mācīsimies ēst gudri, analizējot kaloriju blīvumu un kuņģa piepildīju. Uzmanība tiks pievērsta arī liekā svara izraisītām saslimšanas un veidiem, kā no tā izvairīties, to samazinot – ar diētas palīdzību vai ēdot veselīgi.
  • 4. jūlijs - 2.nodarbība “Dabas ritmi un to ietekme uz cilvēka organismu”. Šajā nodarbībā apgūsim labas gremošanas pamatprincipus saskaņā ar diennakts ritmu un gadalaiku. Uzzināsim par to, kas ir izsalkuma – sāta skala un kā tā mums var palīdzēt ēst gudri. Apgūsim, kā harmoniski kombinēt produktus, lai pietuvotos mērķim - slaidam un veselam ķermeni.
  • 11.jūlijs - 3.nodarbība “Ajūrvēdas principi veselīgai ēšanai”. Noslēdzošajā tikšanās reizē izzināsim jau nosaukumā nolasāmo tēmu. Mācīsimies izvēlēties ēdienu, kas atbilstošs katra individuālam gremošanas tipam.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos. 
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt Viesistabas noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 20 mai, 2019

Kategorija: Uzturs

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu