Gleznošana ar I'mperfekt mākslinieci Sandu Undzēnu

— Sanda Undzēna

Gleznošana ar I'mperfekt mākslinieci Sandu Undzēnu

— Sanda Undzēna

Raksts

Publicēts: 27 aprīlis, 2019

Kategorija: Māksla

Dalies

Kad: 26.oktobrī

Cikos: 11:00

Kur: I'MPERFEKT Viesistabā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Meistarklasi vada: Māksliniece Sanda Undzēna, studējusi glezniecību Latvijas Mākslas akadēmijā un Kastīlijas La Mančas universitātē Spānijā. Viens no Sandas iecienītākajiem citātiem ir atrodams Annas Gavaldas stāstā 35 kg cerības: “Izdevusies diena ir diena, kurā esam kaut ko radījuši pašu spēkiem.” Sanda piedalās izstādēs gan Latvijā, gan ārpus tās, zīmē ilustrācijas I’mperfekt grāmatžurnālam jau no pirmā numura. Vairāk par Sandas glezniecību un radošajām aktivitātēm iespējams uzzināt www.sandaundzena.com.

Cena: 35 EUR

Žurnāla I'mperfekt abonentiem atlaide 10%, ievadot atlaides kodu.

Sandas zīmējumi I'mperfekt Pavasaris

Ikdienas nebeidzamais skrējiens brīžiem spēj tā nogurdināt, ka vienīgā vēlēšanās ir vienkārši ļaut prātam paklusēt. Viss, kas nepieciešams, ir apsēsties brīvā un radošā atmosfērā, paņemt rokā otu, rast harmoniju, izbaudīt procesu un ļauties krāsu terapijai. Sanda Undzēna palīdzēs apgūt glezniecības pamatus, zīmējumu, kompozīciju, perspektīvu, krāsu jaukšanu, kā arī pastāstīs kā sistemātiski gleznot kluso dabu ar akrila krāsam. Šoreiz gleznosim kādu īpašu priekšmetu. Sanda stāsta: “Meistarklases mērķis ir ļauties krāsu meditācijai, atvērties jaunam procesam, uzdrošināties, mēģināt, atļaut sev kļūdīties, meklēt īstās līnijas, krāsas un kompozīciju, apgūt glezniecības pamatus un iegūt drosmi radoši darboties arī mājās.”

Uz nodarbībām ieteicams ņemt līdzi kreklu vai priekšautu. Materiālus Sanda sarūpēs pati, taču, ja ir vēlēšanās, tad droši var ņemt līdzi arī savus: akrila krāsas, dažāda lieluma otas, zīmuli, dzēšgumiju, paleti, papīru, kartonu vai audeklu A3 izmērā.


Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt viesistabas noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 27 aprīlis, 2019

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu