Kolāžu darbnīcas meiteņu vakaram kopā ar Lindu Gobetu

— I'mperfekt

Kolāžu darbnīcas meiteņu vakaram kopā ar Lindu Gobetu

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 16 mai, 2019

Kategorija: Māksla

Dalies

Linda Gobeta ir grafikas dizainere un ilustratore, kas vada radošas kolāžas darbnīcas arī vecmeitu ballītēm vai citiem svētkiem. Darbnīcas laikā katrai dalībniecei ir iespēja izveidot modes kolāžu ar savu foto, kuru pirms ballītes jānosūta māksliniecei. Izgrezno savu bildi un radi jaukas un jēgpilnas atmiņas par šo pasākumu un dienu.

Linda ievadīs nodarbību ar stāstu par kolāžas veidiem un tehnikām, kā tos izmantosim nodarbības laikā un iepazīstinās ar šī aroda meistariem. Foršas mūzikas pavadībā un brīvā gaisotnē tiks radīts Tavs īpašais mākslas darbs, kuru ierāmētu saņemsi nodarbības beigās.

Meistarklasi piedāvājam kompānijām līdz 8 personām, bet par datumu un laiku iespējams vienoties. Nodarbība plānota 2 stundu garumā.

Cena: 50 EUR no personas, iekļauti visi materiāli - šķēres, līme, īpaši piemeklēti papīri, izdrukas, kā arī rāmis nodarbībā izveidotā darba ierāmēšanai.

Sīkāka informācija un pieteikšanās viesistaba@imperfekt.com.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Viesistabas kārtības noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 16 mai, 2019

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu