Meditatīvā sveču liešanas darbnīca un kaltētu ziedu mandalas (pārcelta)

— Agate Anna Grebže

Meditatīvā sveču liešanas darbnīca un kaltētu ziedu mandalas (pārcelta)

— Agate Anna Grebže

Raksts

Publicēts: 29 septembris, 2020

Kategorija: Māksla

Dalies

Kad: decembris vai janvāris

Laiks: 19:00 - 21:00

Vieta: I’MPERFEKT viesistaba – Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Nodarbību vada:  Agate Anna Grebže. Sveču liešana un ziedu vākšana ir viņas meditācija. Agate no sirds tic, ka ar šīm lietām pietiek, lai ienestu savā garā un mājās mieru un harmoniju.

Cena: 29 eur

Liesim katra dažādas sojas vaska sveces, ļausimies ēterisko eļļu smaržu terapijai, piemeklējot katrai svecei īsto aromātu. Izmantojot vasarā vāktus un kaltētus Latvijas pļavu un dārzu ziedus, veidosim ziedu mandalas, kuru fragmentus kārtosim uz svecēm. Pavadīsim vakaru ļoti mierpilnā gaisotnē ar savām domām un iedvesmu. Uz mājām ņemsim katra savām rokām izgatavotās sveces un zināšanas, kā to darīt arī turpmāk, ienesot savās mājās mieru un gaismu gada tumšākajā laikā.

Izmantosim tikai dabīgus materiālus. Sojas vasks ir 100% augu izcelsmes izstrādājums, kas ražots no sojas pupiņām. Šis ir viens no atjaunojamajiem dabas resursiem, turklāt svece deg divtik ilgāk kā parafīna. Sojas vaska svecēm piemīt patīkams dabisks aromāts, no tā neizgaro kaitīgas vielas, kas ir īpaši svarīgi, ja svece paredzēta mājām. Tomēr būs iespēja pievienot arī ēteriskās eļļas, kas, lēni degot svecē, uzlabos tavu un mājinieku pašsajūtu. Dekorēsim ar Agates pašas vāktiem un kaltētiem ziediem, kārtosim tos uz svecēm.


Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Līdzi nav jāņem itin nekas, viss iekļauts cenā. Taču, ja ir vēlme veidot ļoti akurātas ziedu kompozīcijas, līdzi var ņemt savu pinceti.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.


uz visām nodarbībām

Publicēts: 29 septembris, 2020

Kategorija: Māksla

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu