Neperfektās brīvdienas Latgalē

— I'mperfekt

Neperfektās brīvdienas Latgalē

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 21 mai, 2019

Kategorija: Nometnes

Dalies

Pievienojies!

Dažas dienas prom no ikdienas. Dažas dienas tikai sev. Tālu no pilsētas burzmas. Labā kompānijā. Saullēkti un saulrieti pie ezera. Garšīgs ēdiens un interesantas sarunas. Prāta un ķermeņa lutināšana. Citāds augusts un cita tu.

Tā nebūs nometne. Vienkārši forša un relaksēta kopābūšana. Sievišķīgas brīvdienas lieliskā gaisotnē un skaistā vietā. Baudīsim Latgales dabu, īpašo kolorītu un Silenes viesmīlību. Peldēsimies ezerā, laivosim, sauļosimies un sarunāsimies.

Ēdīsim garšīgus un veselīgus, pēc uztura speciālistes Gunas Bīlandes receptēm speciāli mums sagatavotus ēdienus. Izmēģināsim dažādas skaistumkopšanas procedūras pie indiešu terapeita. Ja gribēsim, būs iespēja izmantot arī Silene SPA speciālistu piedāvātās sejas un ķermeņa kopšanas procedūras.*

Būs rīta un vakara jogas nodarbības ar Lindu Jamonti. Piemērotas visiem vecumiem un jebkuram sagatavotības līmenim. Būs interesantas sarunas par attiecībām un dažām nedaudz pikantām tēmām ar klīnisko psiholoģi Kristīni Balodi, būs mākslas terapija, dejas un vēl daudz dažādu sievišķīgu lietu.

Starp citu, mēs arī ceļosim! Uz Rotko muzeju, uz Aglonu un uz Ilgas pili. Vārdu sakot, šīs būs labas un piedzīvojumiem pilnas brīvdienas skaistā vietā un labā kompānijā.

Cena: 430 EUR**

I’mperfekt abonentēm: 387 EUR

Agrā putniņa cena (kļūstot par dalībnieci līdz 20. jūnijam): 399 EUR

Iespējams izmantot dalīto maksājumu. Pirmā iemaksa – 100 eiro. Šie 100 eiro ir gan dalības pieteikums, gan arī pirmā iemaksa. Atlikusī summa jāsamaksā līdz 2019. gada 20. jūlijam, par ko tiks izsūtīts atsevišķs rēķins. Atlikušo maksājumu iespējams sadalīt divās daļās. Pēc pirmās iemaksas veikšanas tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts un dalībnieces anketa.

Izbaudi neperfektās augusta brīvdienas kopā ar I’mperfekt, dabiskās veselības centru ReCure un Silene Resort & SPA!

* Silene SPA procedūras par atsevišķu samaksu.

** Cenā iekļauta dzīvošana komfortablos divvietīgos numuriņos, brokastis, pusdienas, vakariņas, jogas nodarbības, sarunas ar speciālistiem, viena procedūra, Rotko muzeja, Aglonas bazilikas un Ilgas pils apmeklējums. Un, ja nevēlēsies izmantot savu transportu, arī vilciena biļete Rīga–Daugavpils un Daugavpils–Rīga, kā arī transfērs līdz Silenei.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, lūdzam rakstīt uz e-pastu: hello@imperfekt.com vai zvanīt pa tālruni: 23205599.


Foto: Jānis Deinatsuz visām nodarbībām

Publicēts: 21 mai, 2019

Kategorija: Nometnes

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu